Кошик
103 відгуків
Замовляйте прибирання і отримуйте хімчистку безкоштовно!Дізнатись більше
Героев труда, 7, Харків, Україна
Додати відгук
Прибирання квартир в м. Харків. Клінінг "Економка"
+380 (93) 288-25-79
+380 (97) 598-33-92

Поради щодо наведення порядку в будинку

Поради щодо наведення порядку в будинку

Всім відомо, що генеральне прибирання будинку забирає масу сил і часу. Щоб наведення порядку не здавалося важкою працею, не відкладайте його «на потім»! Забезпечити в будинку чистоту і порядок можна, виділяючи близько 20-30 хвилин щодня на легке прибирання.

Два рази в рік бажано проводити генеральне прибирання – розбирати речі, чистити меблі, мити підлогу, стіни і вікна. Позбувшись від скупчень бруду і непотрібного мотлоху, ви відразу відчуєте, як стало легше дихати в квартирі.

Наведену чистоту, звичайно ж, потрібно підтримувати – регулярно мити підлогу та посуд, витирати пил з меблів, дбати про чистоту сантехніки, побутової техніки, вікон.

Для зайнятих людей, які цінують свій час, найбільш простим способом вирішення проблеми підтримання порядку є послуги клінінгової компанії. Досить укласти договір на щотижневе обслуговування і про «вправах» зі шваброю можна забути.
Для тих, хто віддає перевагу наводити чистоту в будинку власними силами, знадобляться такі поради:

1. Складіть план або перелік необхідних домашніх справ. Вирішіть, як часто потрібно прибирати в тому чи іншому приміщенні, чистити меблі. Наприклад, мити посуд, виносити сміття і провітрювати кімнати слід щодня. Прибирати в туалеті, ванній, чистити раковину і плиту, протирати меблі від пилу, пилососити і мити підлогу – два-три рази в тиждень.


2. Визначившись зі списком робіт, складіть графік на тиждень. Розподіліть щоденні справи, і ті, які потрібно робити раз на тиждень, раз на місяць. Однак при складанні графіка враховуйте свою зайнятість роботою та іншими справами – не навантажуйте на себе занадто багато!


3. Розподіляйте завдання. Не прагніть навести ідеальний порядок всюди одноразово. Спробуйте чергувати домашні справи з роботою та іншими заняттями. Наприклад, якщо ви працюєте на дому – влаштуйте собі перерву на півгодини, протягом якого ви встигнете зробити одну або дві справи зі списку. Тридцять хвилин цілком достатньо, щоб вимити посуд та протерти підлогу в одній кімнаті. Впоравшись з цим, поверніться до своєї роботи і інших справах, через деякий час знову влаштуйте перерву. Таким чином ви уникнете монотонності в роботі і будете втомлюватися помітно менше.


4. Врахуйте особливості покриттів і оббивки, і підберіть відповідні засоби – це допоможе вам зберегти майно. Наприклад, для догляду за меблями з натурального дерева існують свої правила, рівно як для догляду за м'якими меблями і побутовою технікою.


5. Розділіть домашні справи між членами сім'ї – нехай у кожного буде своя обов'язок. Генеральним прибиранням можна зайнятися всім разом – це буде швидше і веселіше.

Поради для ледачих – як заощадити час на прибирання:

1. Миючись в душі, виберіть момент (наприклад, 10 хвилин нанесення маски або кондиціонера на волосся), і протріть душову кабінку м'якою губкою з рідиною для миття посуду. Це допоможе підтримувати душ в чистоті, не влаштовуючи спеціальне прибирання.
2. Спробуйте робити кілька речей одночасно. Вимийте пару тарілок, поки розігрівається духовка, протріть раковину, миючі руки. Поки набирається вода у ванну, можна навести порядок на поличці з банним приладдям.
3. Рекламна пауза в телевізорі – відмінний час для того, щоб скласти розкидані журнали або одяг, вимити тарілку.
4. Не любите мити холодильник? Покрийте полиці харчовою плівкою і періодично міняйте її.
5. Найшвидший спосіб вимити блендер – це налити в нього теплої мильної води і включити на хвилину.
6. Розділіть квартиру на зони і кожен вечір виділяйте п'ять-десять хвилин на прибирання однієї з них.

Корисні поради:

1. Як прибрати шерсть з килима?
• скористайтеся гумовим скребком для вікон;
• спробуйте використовувати липку стрічку (скотч);
• перемішайте склянку води і кондиціонера для білизни. За допомогою пульверизатора розпиліть на килим. Ця суміш розгладить шерсть тварин, і вона буде менше чіплятися за ворс, після чого можна буде пропилососити килим звичайним способом.

2. Почистити брудну клавіатуру і подібні важкодоступні місця допоможуть ватяні палички і старі зубні щітки.
3. Заощадити місце в холодильнику допоможе обертовий піднос — складіть на нього банки, і їх стане зручно діставати.
4. Речі в комодах краще складати вертикально, а не горизонтально – це економить місце, і дозволяє діставати їх, не порушуючи порядок.
5. Звичайний станок для гоління видалить кошлатання з одягу.
6. Махровий носок, надітий на швабру, замінить спеціальну ганчірку для пилу.

 

Дзвоніть нам: (093) 288-25-79, (066) 42-03-128, (097) 59-83-392

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner