Кошик
103 відгуків
Замовляйте прибирання і отримуйте хімчистку безкоштовно!Дізнатись більше
Героев труда, 7, Харків, Україна
Додати відгук
Прибирання квартир в м. Харків. Клінінг "Економка"
+380 (93) 288-25-79
+380 (97) 598-33-92

Дезінфекція будинку своїми руками без набридлого запаху хлору

Чим продезінфікувати квартиру, щоб не було запаху хлору?


Є безліч ситуацій, коли необхідна сильна дезінфекція. Сантехніки, посуду, підлог та взагалі будь-яких поверхонь.
Наприклад, зараз багато хто з нас живе на орендованих квартирах. На професійне прибирання та служби очищення грошей не у всіх вистачить.

Так от, не кидайтеся в супермаркет за першими засобами для дезінфекції, що трапилися.
Звичайно, якщо вас не бентежить запах хлору на всю квартиру, вам простіше. Купив Білизну у кіоску за30 гривень і справа з кінцем.


А що робити, якщо у вас на хімію алергія? Чи дітки маленькі у домі? Хлор дуже леткий і довго буде в повітрі. Їм дуже легко отруїтися.

Ось на цей випадок ми порекомендуємо вам чудовий засіб. Коштує звичайно не дешево. Літровий сулій коштує близько 310 гривень. Але для приготування робочого розчину необхідно брати 20-30 мл на 980-970 мл води.

Так ось, це диво-засіб називається Бланідас Оксидез. Фото флакон прикріплюю. Також прикріплюю цитату з інструкції до нього:
-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- --------------------------

"Бланідас Оксидез засіб для проведення профілактичної, поточної та заключної дезінфекції поверхонь,генеральних прибирань при збудниках внутрішньолікарняних інфекцій:
-бактеріальної (включаючи туберкульоз, небезпечні та особливо небезпечні інфекції: чума, туляремія, черевний тиф, холера, клостридії, легіонельоз і т.д.

-вірусний (включаючи гепатит А, парентеральні вірусні гепатити (В, С) вірус СНІД, герпес, грип, парагрип...
― грибковий ( кандидози, дерматомікози, плісняві грибки)
етіології.

-в осередках інфекційних захворювань, закладах охорони здоров'я та лікувально-профілактичних закладах усіх профілів, у тому числі дитячих та денних стаціонарів,
-відділеннях неонатології, палатах, блоках та відділеннях інтенсивної терапії для новонароджених, операційних, маніпуляційних та перев'язувальних кабінетах,
-хірургічних, терапевтичних, педіатричних, акушерських, фізіотерапевтичних відділеннях лікувально-профілактичних закладів і т.д.

Для дезінфекції поверхонь апаратів, медичних приладів ( у тому числі
особливо чутливих приладів та апаратів наркозно-дихальної апаратури, хірургічно-реанімаційних моніторів пацієнта, датчиків до апаратів ультразвукового обстеження.

Змивати робочий розчин засобу з оброблених поверхонь після дезінфекції не потрібно.

Після дезінфекції поверхонь, що мають контакт із харчовими продуктами, їх промивають питною водою та витирають насухо.
-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- --------------------------

Підбиваючи підсумки, опишу коротко: вбиває абсолютно будь-яку заразу, навіть найстрашнішу. Використовується в клініках для знезараження інструментів та приміщень. Придатний для дезінфекції посуду. Якщо посуд дістався вам разом з квартирою, то замочити в тазах з розчинами на ніч. Вранці добре промити та прополоскати.

На м'яких меблях та тканинах не використовувати.

Можуть полиняти. Їх пропрасуйте паровою праскою з парою. На ламінаті використовувати обережно. Краще змити через годину-дві.

Концентрований засіб має специфічний запах, що нагадує запах спирту. Готовий розчин (20-30 мл на 980-970 мл води) також має запах, але слабкий.

Тож купуйте в інтернет-магазинах, що спеціалізуються на медичному устаткуванні. Ми для роботи купуємо через інтернет. Бутлі вам на пару років точно вистачить.

Також можете придбати засоби для дезінфекції на ЧЕТВЕРТИНО АМОНІЄВИХ СПОЛУКАХ. І більше ніколи не використовувати хлор)

 

Телефонуйте нам:

(093) 288-25-79, (066) 42-03-128, (097) 59-83-392 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner