Кошик
103 відгуків
Замовляйте прибирання і отримуйте хімчистку безкоштовно!Дізнатись більше
Героев труда, 7, Харків, Україна
Додати відгук
Прибирання квартир в м. Харків. Клінінг "Економка"
+380 (93) 288-25-79
+380 (97) 598-33-92

4 міфи про клінінгові компанії

4 міфи про клінінгові компанії

Рекламу послуг клінінгових компаній можна побачити на білбордах, екранах телевізорів, в інтернеті все частіше. Але поки не всі господині готові довірити роботу з прибирання будинку професіоналам. Часто таке відбувається з-за того, що про клінінгові компанії ходить чимало міфів. Розглянемо найбільш популярні з них.

№ 1. Дорого

Багато вважають, що користуватися послугами клінерів дорого. Так може здаватися, поки люди не проведуть розрахунки. Достатньо подивитися, скільки годин доводиться витрачати на прибирання, підрахувати, скільки грошей людина змогла б за цей час заробити сама. Крім того, варто додати до цього витрати на інструмент, миючі засоби, які не завжди виходить відразу купити такі, які підійдуть до покриттів в оселі. Підрахувавши витрати, які доводиться нести на прибирання, власник квартири нерідко приходить до висновку, що найняти фахівців не так і дорого.

Клінери приходять з професійним обладнанням, щітками, губками. У фахівців є миючі засоби, що підходять для меблів з різних матеріалів.

№ 2. Неякісне прибирання

Ще один міф, чому жінки не готові розлучитися з прибиранням, − страх, що найнятий персонал погано виконає роботу. Насправді наявність професійних миючих засобів, інструментів дозволяє клінерам в короткі терміни відмивати навіть складні плями, з якими побутові засоби не справляються.

№ 3. Недовіра до персоналу клінінгових служб

Не всі готові пускати додому сторонніх. Людям здається, що їх обов'язково обкрадуть, що серед клінерів виявляться навідники, які зроблять квартиру приманкою для грабіжників. Але надійні, що давно працюють на ринку клінінгових послуг компанії ретельно перевіряють співробітників. До роботи допускаються тільки благонадійні люди. Крім того, в договорі між клієнтом і службою прибирання прописується пункт відшкодування збитку, якщо він був нанесений майну замовника кимось із клінерів.

№ 4. Клінери прибираються тільки в будинку або квартирі

Прибирання приміщень є тільки частиною великого кількості послуг клінінгових компаній. Також їх співробітники можуть виконувати роботи на присадибній ділянці, якщо клієнт живе в приватному будинку. Наприклад, можна замовити розчищення доріжок, майданчика перед будинком від снігу, прибирання території саду від опалого листя. Також компанії надають послуги миття фасадів будівель, виносу, вивозу сміття після ремонту або проведення будівельних робіт.

Дзвоніть нам: (093) 288-25-79, (066) 42-03-128, (097) 59-83-392

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner